Duet DJski grający/organizujący imprezy od 2003.

DJ team organizing/playing parties in Poland since 2003.

Muzyka/Music: House/Disco/Minimal Techno/Funk

IMPREZY / EVENTS
Archiwum imprez / Events' archive »

Personel Night: Dario Soccio & Bart Qb

Personel odradza się po raz kolejny, proponując wyskokową mieszankę disco, house, funku i rocka, wszystko oczywiście podawane w postaci winylowych krążków.

Początki Personelu były skromne ? imprezy na działkach z goa tranceami, granie po podpiotrkowskich dyskotekach drum n bass, poniedziałkowe sesje w Galerii Off, granie techno w kultowym, już nieistniejącym Deepie u Karoliny i Andrzeja, rezydentura w krakowskim Prozaku aż do pierwszej imprezy w niedzielę wielkanocną w warszawskich Luzztrach w 2004 roku.
Kolejne 7 lat to masa tłustych imprez ? Luztra 2004-2007 (m.in. Stewart Walker, Mathias Tanzmann, Frank Martiniq), Klub 55 w Pałacu Kultury (2006-2010) (m.in. Tigerskin aka Dub Taylor, Donnacha Costello, DOP, Brothers Vibe, Lowtec).
Personel gra imprezy w całej Polsce (Droga do Mekki Wrocław, Sfinks Sopot, Metro Białystok, Plastelina Koszalin, OIOM i Jazzga Łódź , Cafe Mięsna Poznań itd. - trudno zliczyć zagrane w tym okresie imprezy.
Równolegle Rasp aka Dario Soccio i Bart Qb prowadzą wysyłkowy sklep płytowy Techsounds z muzyką klubową na winylach.
W okresie 2010-2016 są nadal aktywni na warszawskiej scenie klubowej (Nowa Jerozolima, Nowe Piątki, Temat Rzeka, Plażowa, Cząstki Elementarne, Brzozowa 37, Bufet Centralny, Na Lato, Wilson, Sztuki & Sztuczki, Warszawa Powiśle, Znajomi Znajomych, Plan B, Mózg Powszechny).

Wejście free!

Link:

http://www.facebook.com/events/675638429252677/

DJs:

Dario Soccio, Bart Qb

Muzyka:

disco, house, funk i rock

Klub:

BARdzo Bardzo
ul. Nowogrodzka 11
Warszawa

Czas:

2016-11-11
20:00

Wjazd:

free